Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.914 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 27 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 800W |
| No. of Slices | 6 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates, Waffle Plates |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.