Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 54 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 11w |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates, Waffle Plates |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2020 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Voltage | 220v-240v |
| Power | 1200W |
| Weight | 14 KG |
| Dimension(L*W*H) | 42*46*19 |
| Warranty | 1 Year |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Product name | Snacks Food Machine |
| Application | Food Processing Machine |
| Name | Commercial Baking Oven |
| Function | Multifunctional |
| Usage | Food Industry Equipment |
| Type | Food Machinery |
| Keywords | Easy Operate High Productivity |
| Material | Stainless Steel |
| MOQ | 1 Set |
Instock
There are no reviews yet.