Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 31 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 12V, 220 |
| Power (W) | 5w, 2200 |
| No. of Slices | 4, 2 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates, Grilling / Panini Press Plates |
| Brand Name | HAOYUNMA, CHINZAO |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Onsite Installation, Overseas Call Centers |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Function | Adjustable Thermostat, Non-Stick Cooking Surface, baking sandwich |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | CHZ-820 |
| Name | Sandwich Press Panini Grill |
| Material | Stainless steel |
| Feature | Easily Cleaned |
| Item Size | 425*360*195mm |
| Plate Configuration | All Grooved |
| Packing Size | 500*410*265mm |
| Package | Carton |
| N.W. | 16.7KG |
| G.W. | 18.4KG |
Instock
There are no reviews yet.