Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Voltage (V) | 6V, 220 |
| Power (W) | 1w, 2200 |
| No. of Slices | 2, 2 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates, Grilling / Panini Press Plates |
| Brand Name | HAOYUNMA, UNIQUE/OEM |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Function | Adjustable Thermostat, Non-Stick Cooking Surface |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | HEG-811E |
| Item name | Electric Contact Grill |
| Model | HEG-811E |
| Power | 2.2kw |
| Volts | 220v/50-60hz |
| Machine Size | 425*400*210mm |
| Plate | Cast painting iron |
| Plate Size | 350*230mm |
| Temperature | 50-300℃ |
| Packing Size | 490*440*265mm |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.