Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 22 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Grill Electric Sandwich maker |
| Function | Adjustable Thermostat, Built-In Cord Wrap, Cool Touch Exterior, Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Power (W) | 600-800W |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates, Waffle Plates |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Sokany Model | Electric Sandwich Maker |
| voltage | 110V or 220V |
| Usage 1 | Pancake pan |
| Usage 2 | Electric Sandwich Maker Machine |
| Usage 3 | Electric Sandwich Maker Toaster |
| Usage 4 | toaster machine |
| Usage 5 | sandwich maker grill |
| Usage 6 | sandwich maker machine |
Instock
There are no reviews yet.