Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 19 × 25 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600-800W |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates, Waffle Plates |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
| mode of heating | The chassis is heated, the heating tube is heated |
| power | 800W |
| Product category | Breakfast machine |
| model | 140 |
| energy efficiency index | Level 1 |
| Timing gear | not |
| Time to market | 2022 |
| after-sales service | have |
| Rated voltage | 220 |
| usage mode | fully automatic |
| Body material | metal |
| logo | Customizable logo |
| Reservation function | not |
| Whether there is a dust cover | have |
| 3C certificate number | 2016010712859069 |
| Applicable number of people | 2-3 people |
| Number of layers | First floor |
| Rated power | 800 |
| Control mode | Mechanical |
| LCD display | not |
| packing | color box |
| There is no baking rack | not |
| Operation mode | Touch based |
| plug | Default European regulations |
| function | Heating, barbecue, roasting, fried eggs |
| Rated frequency | 50/60 |
| Intelligent type | Intelligence is not supported. |
Instock
There are no reviews yet.