Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.635 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 26 × 11 cm |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | Other |
| No. of Slices | Other |
| Interchangeable Plates | – |
| Brand Name | homgeek |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.