Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 41 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 6V, 220 |
| Power (W) | 1w, 1550 |
| No. of Slices | 6 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates, Grilling / Panini Press Plates, Sandwich Plates |
| Brand Name | OIMG, ITOP |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Car, RV, Outdoor, Hotel, Garage, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | IT-WM-TS2 |
| Type | belgian waffle maker |
| Material | Stainless steel |
| Model | IT-WM-TS2 |
| Voltage | 220/110V |
| Power | 1550W |
| Product Size | 39*36*22cm |
| Package Size | 44*41*26cm |
| Weight | 11kg |
Instock
There are no reviews yet.