Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Voltage (V) | 6V, 220 |
| Power (W) | 1w, 1830 |
| No. of Slices | 2, Other |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates, Other |
| Brand Name | HAOYUNMA, VERLY |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Outdoor, Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric, Electric |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | VEG-881A |
| Frequency | 50Hz |
| Size | 31x43x27cm |
| Color | Silver |
| Net weight | 13.6kg |
| Gross weight | 17.8kg |
| Temperature | ~300'C |
| Material | Stainless steel |
| stove material | Cast iron stove plate |
| Certification | CE, ce |
Instock
There are no reviews yet.