Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 45 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 12V, 220 |
| Power (W) | 5w, 900 |
| No. of Slices | 4 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates, Waffle Plates, Grilling / Panini Press Plates, Sandwich Plates |
| Brand Name | HAOYUNMA, Qianmai |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Outdoor, Hotel, Commercial, Household |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Feature | Adjustable Thermostat, Non-Stick Cooking Surface |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | FY-009 |
| Type | Rotating Waffle Maker |
| Material | stainless steel |
| Product name | waffle maker |
| body Material | stainless steel |
| Plate Material | cast aluminum |
| function | making waffle |
| Dimension | 280*350*190 mm |
| weight | 5kg |
| temperature range | 50~300 ℃ |
| timing range | 5 min |
| Power source | electirc |
| certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.