Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.406 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 18 × 17 cm |
| Model Number | Breakfast Maker |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 600-800W |
| No. of Slices | 1 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | homgeek |
| Origin | Mainland China |
| Product material | Stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.