Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.994 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 18 × 13 cm |
| Model Number | SH-113S |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600-800W |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates |
| Brand Name | Donirt |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.