Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 6V, 220 |
| Power (W) | 1w, 1400 |
| No. of Slices | 6, 4 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates, Grilling / Panini Press Plates, Waffle Plates, 7 mold plates |
| Brand Name | OIMG, RAF |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | R.217 |
| Product name | Multifunction sandwich maker |
| Material | Stainless Steel+PF |
| Plate Type | Detachable Non-stick Grill Plate |
| Advantage | Easy Operation High Efficiency |
| Indicator lights | Power Light+food Ready Light |
| Plate option | triangle, grill, waffle, doughnut, shell, nut |
| Power cord specification | 3*0.75² |
| Length and color of wire | 0.75 white |
Instock
There are no reviews yet.