Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 23 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates |
| Brand Name | Ashata |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.