Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 27 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 110W |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | YIBIY |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Return and Replacement |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Gas, Manual, Vehicle Power Supply |
| App-Controlled | NO |
| Function | Frying Pan |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Housing Material | Plastic |
| Coffee Maker Power (W) | |
| Coffee Maker Capacity (Cup) | |
| Toaster Oven Power (W) | 8000 |
| Toaster Oven Capacity (l) | |
| Frying Pan Power (W) | 700 |
| Place of Origin | Jiangxi, China |
| Product name | Breakfast Machine |
| Color | Green |
| Type | 3-in-1 Breakfast Maker/ Coffee |
| Accessories | Baking Tray |
| Appliance type | Electric Breakfast Maker Set |
| Weight | 3kg |
| Feature | Easy Clean |
| Motor | Copper Motor |
| Power Supply | AC 220-240V/110V |
| Rated Voltage | 220(V) |
Instock
There are no reviews yet.