Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 18 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600-800W |
| No. of Slices | 1 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
| brand | mollyestelle |
| Model | TS-2168-1(F29M) |
| place of origin | Chinese mainland |
| province | Zhejiang Province |
| prefecture | Ningbo |
| Color classification | White |
| Production enterprise | Ningbo Jintao Electronics Co., Ltd. |
| Warranty period | Twelve months. |
| 3C certificate number | 2022190712013021 |
Instock
There are no reviews yet.