Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 22 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | Acrylonitrile, 1, 3-Butadiene, styrene |
| Model Number | RS11 |
| Function | Cool Touch Exterior, Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600-800W |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | LRUIYUEE |
| Origin | Mainland China |
| Item name | hamburger maker |
| color | grey, red, orange |
Instock
There are no reviews yet.