Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Single Stove |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2200W |
| No. of Slices | other |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates |
| Brand Name | DEAROK |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.