Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 17 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YD-518S |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600-800W |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
| Power | 650W |
| Color | pink, red, white |
| Feature 1 | Food grade non-stick coating |
| Feature 2 | double side heating |
| Feature 4 | Waffle maker |
| Feature 5 | Toaster |
| Feature 6 | Multibaker |
Instock
There are no reviews yet.