Instock
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 21 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| No. of Slices | 2 |
| Brand Name | zelsoya |
| Origin | Mainland China |
| Interchangeable Plates: | Grilling / Panini Press Plates, Waffle Plates |
| Item name: | Mini Waffle Maker Sandwich Maker |
| Function 1: | Non-stick Coating Cooking Plate |
| Plate: | 3 Changeable Plates |
| Application: | Hotel, Commercial, Household, Outdoor, Household |
| Power (W): | 600 |
| Material:: | Stainless Steel |
| Plate for choosing: | Donout |
| Function 2: | Easy Open Handle |
| Keyword: | Sandwic Toaster, Multi-Function Electric Sandwich Toaster |
| Kitchen Appliance: | Mini Household Sandwich Maker |
| Advantage: | Environmental Friendly |
| Product name: | electric automatic 3 in 1 breakfast maker grill waffle maker |
| Use: | Cooking Sandwich, Cooking Sandwich Waffle Panini Press |
| Usage: | Home Kithen |
| Feature: | Easily Cleaned |
| Style: | Sandwich Maker 3-in-1 Waffle Iron |
| function: | Cooking Sandwich/Waffle/Egg puffs |
Instock
There are no reviews yet.