Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | SH-113S |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 650W |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | Dobleuno |
| Origin | Mainland China |
| Product size | 215 * 153 * 105mm |
| Bak pan size | 135 * 108mm |
| Function1 | Automatic edge banding |
| Function2 | Non-stick baking sheet |
| Function3 | Easy to clean |
Instock
There are no reviews yet.