Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YD-216S |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600-800W |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220V |
| Power | 600W |
| Color | pink, red |
| Feature 1 | Food grade non-stick coating |
| Feature 2 | 6 gear timer |
| Feature 3 | double side heating |
| Feature 4 | multifunction |
Instock
There are no reviews yet.