Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 cm |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 800W |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
| Heating method | Chassis heating |
| power | 800W |
| Product category | Breakfast machine |
| colour | black |
| Model | 830 |
| Energy efficiency class | Level 1 |
| rated voltage | 220 |
| body material | metal |
| Reservation function | without |
| With or without dust cover | have |
| brand | SOKANY |
| Art.No. | 830 |
| 3C certificate number | 2019010713153569 |
| Product specifications | 830 |
| Applicable number | 2-3 people |
| number of plies | a layer or deck |
| Rated power | 800 |
| Control mode | mechanical type |
| LCD display | without |
| Is there a baking rack available | without |
| weight | 3kg |
| product size | As shown in the picture |
| function | Multifunctional, household, heated, roasted, fried eggs |
| Rated frequency | 50/60 |
| Intelligent type | Intelligence is not supported. |
Instock
There are no reviews yet.