Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| No. of Slices | 1 |
| Interchangeable Plates | no |
| Brand Name | Dani Zhang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.