Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 21 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YD-518S |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 650W |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | Dobleuno |
| Origin | Mainland China |
| Timing | Yes |
| Feature 1 | Non-stick coating |
| Feature 2 | Multifunction |
| Feature 3 | Double side heating |
| Product size | 135*220*80mm |
| Pan size | 120*130mm |
Instock
There are no reviews yet.