Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.733 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 5w |
| No. of Slices | 4 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates |
| Brand Name | MiLESEEY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.