Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 17 × 16 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 750W |
| No. of Slices | 4 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates, Waffle Plates |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
| mode of heating | Chassis heating |
| power | 750W |
| Product category | toaster |
| colour | 907 Sandwich Machine |
| Model | 907 |
| Energy efficiency level | Level 1 |
| Listing time | 2021 |
| After-sales service | have |
| rated voltage | 220 |
| Usage | Semi-automatic |
| body material | metal |
| logo | Customizable logo |
| Reservation function | not |
| Whether there is a dust cover | have |
| brand | SOKANY |
| Art.No. | 907 |
| 3C certificate number | 2016010712859069 |
| Product specifications | 907 Sandwich Machine |
| Applicable number of people | 6 or more people |
| Number of layers | First floor |
| Rated power | 750 |
| control mode | mechanical type |
| LCD display | not |
| wrap | color box |
| Is there a baking rack? | not |
| plug | Default European regulations |
| There are authorized Private label | be |
| weight | 2.5kg |
| function | Multifunctional, household, heating, barbecue, baking |
| Rated frequency | 50/60 |
| Intelligent type | Intelligent not supported |
Instock
There are no reviews yet.