Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 0.5W |
| Certification | CE |
| Washing Mode | Ultrasonic Sterilize |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Structure | Split Washing Basket |
| Capacity | <4L |
| Brand Name | YANKE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.