Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 80 × 120 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1100W |
| Model Number | 100 |
| Certification | CE |
| Capacity | >8L, 550Kg per hours |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Name | Potato Cleaning Peeling Machine |
| Power | 1100W |
| Size | 1380x700x1100mm |
| Brush Length | 1000mm |
Instock
There are no reviews yet.