Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 16 × 11 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 5W |
| Model Number | BK-QX8 |
| Certification | CE |
| Washing Mode | Disinfect |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Structure | No Washing Basket |
| Capacity | <4L |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
| brand | Tianji Lai |
| Item number | BK-QX8 |
| Product category | Food washing machine |
| colour | Food washer (direct type), food washing machine (charging model) |
| rated voltage | 5V |
| Model | BK-QX8 |
| Rated power | 5W |
Instock
There are no reviews yet.