Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 25 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 35W |
| Model Number | GSQXJ |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Structure | Split Washing Basket |
| Capacity | >8L |
| Brand Name | SonKai Can |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.