Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 16 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <4L, 2L |
| Brand Name | XMSJ, FILTERPUR |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | FTP-DK100-A1 |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 335*125*285MM |
| Housing Material | Plastic |
| Power (W) | 2100W |
| Voltage (V) | 220V |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, Return and Replacement |
| Warranty | 1 Year |
| Type | HOT |
| Application | Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Product name | Instant Hot Water Dispenser |
| Color | White+black |
| Style | Desk-top Water Dispenser |
| Size | 335*125*285mm |
| Material | ABS Material |
| Product Feature | Zero Installation Desktop Water Dispenser |
| Description | Hot Water Water Dispenser |
| Heating capacity | 24L/H |
Instock
There are no reviews yet.