Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 100 × 80 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 6.1-8L |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2021 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Engine, Motor, Bearing |
| Condition | New |
| Voltage | 220V |
| Power | 1.1KW |
| Weight | 80 KG |
| Dimension(L*W*H) | 700*600*700 |
| Warranty | 1 Year |
Instock
There are no reviews yet.