Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.457 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 11 × 10 cm |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 5 |
| Certification | CE, RoHS |
| Washing Mode | Ultrasonic Sterilize |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Structure | No Washing Basket |
| Capacity | <4L |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.