Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 100 × 80 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 6.1-8L |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2023 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | PLC, Engine, Motor |
| Model Number | LR-1261 |
| Voltage | 220/380v |
| Power | 4kw |
| Dimension(L*W*H) | 3000*1000*1300mm |
| Weight | 180 KG |
| Warranty | 1 Year |
| Raw material | Fruit, Vegetables |
| Output product name | washing machine |
| Key Selling Points | Multifunctional |
| Name | Fruit And Vegetable Washing Line |
| Keywords | Vegetable Bubble Wave Cleaning Machine |
| Material | 304 Stainess Steel fruit and vegetable washing line |
| Type | Full automatic |
| Power Source | Electric Power |
| Usage | Industrial Usage |
| Feature | High Efficiency Vegetable Washing Machine |
| Advantage | Low Consumption High Efficiency |
Instock
There are no reviews yet.