Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Voltage (V) | DC5V |
| Model Number | Fruit and Vegetable Purifier |
| Certification | none |
| Washing Mode | Disinfect |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Structure | No Washing Basket |
| Capacity | <4L |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.