Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 65 × 75 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 750W |
| Model Number | XT-45 |
| Certification | CE |
| Washing Mode | Disinfect |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Structure | Split Washing Basket |
| Capacity | 4.1-6L |
| Brand Name | LEIBIN BL |
| Origin | Mainland China |
| Power supply | 220V |
| Rated power | 750W |
| weight | 70KG |
| Size | 700 * 600 * 700 mm |
Instock
There are no reviews yet.