Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 31 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 45W |
| Model Number | ZMGS-01 |
| Certification | CE |
| Washing Mode | Disinfect |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Structure | No Washing Basket |
| Capacity | >8L |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | Zhenmi |
| Model | ZMGS-01 |
| Color classification | white |
| Washing basket structure | No washing basket |
| Rated cleaning capacity | 8 liters and above |
| voltage | 220V |
| Control mode | Computerized |
| Smart type | Intelligence is not supported. |
| power | 45W |
Instock
There are no reviews yet.