Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 29 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CB, CE, CSA |
| Washing Mode | Disinfect |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Structure | No Washing Basket |
| Capacity | 6.1-8L |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | 5W |
| Model Number | 002 |
| Voltage (V) | 220V |
| model | 002 |
| Color classification | White |
| Washing basket structure | No washing basket |
| Rated cleaning capacity | 6.1-8 liters |
| control mode | Computer style |
Instock
There are no reviews yet.