Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 34 × 43 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V 50Hz |
| Power (W) | 65W |
| Model Number | new |
| Certification | Other |
| Washing Mode | Other |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Structure | Split Washing Basket |
| Capacity | >8L |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Fruit Vegetable Cleaning Detoxification Machine |
| product number | GL1107 |
| Voltage | 220V 50Hz |
| power | 65W |
| Weight | about 5kg |
| Use material | PC |
| Washing basket structure | Separate washing basket |
| Control method | Computer type |
| Note | with English instructions |
| color | blue / black (standard color) |
Instock
There are no reviews yet.