Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220 |
| Power (W) | 15 |
| Model Number | XD051 |
| Certification | CE |
| Washing Mode | Disinfect |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Structure | Split Washing Basket |
| Capacity | >8L |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Product size: | 260*260*280 (MM) |
| Product weight: | 4KG |
| Power/Voltage: | 15W 220V |
| Appearance color: | porcelain white |
Instock
There are no reviews yet.