Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 195 kg |
|---|---|
| Dimensions | 113 × 86 × 110 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V / 380V |
| Power (W) | 1100W |
| Model Number | XT-80 |
| Certification | CE |
| Washing Mode | Ultrasonic Sterilize |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Structure | No Washing Basket |
| Capacity | >8L, 30-40kg |
| Brand Name | HLLSSF |
| Origin | Mainland China |
| Equipment weight | 180KG |
| Size | 103*76*95cm |
| Production efficiency | 750KG / H |
| brush roller length | 800MM |
Instock
There are no reviews yet.