Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | >8L, 8L |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Voltage V | 5V |
| Power W | 8W |
| Model Number | fruit vegetable Washing Machine |
| Certification | RoHS |
| Washing Mode | Ultrasonic Sterilize |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Structure | No Washing Basket |
Instock
There are no reviews yet.