Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.56 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 22 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
| brand | QKU |
| item number | 015 |
| color | black |
| Product Category | Fruit and vegetable detoxifier |
| Model | CY015 |
| rated power | 135W |
| Control method | mechanical |
| Product net weight | 2.14KG |
| Washing basket structure | No washing basket |
| Main downstream platforms | Amazon, |
| Authorized private label | No |
| Product size | 172*185*170mm |
| rated voltage | 110V 220V |
| Cross-border export supply | Yes |
| Main sales areas | Europe, North America |
| capacity | 8 liters and above |
Instock
There are no reviews yet.