Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 56 × 51 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | >8L |
| Brand Name | HAOYUNMA, Primaryscs |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, Onsite Installation, Return and Replacement |
| Warranty | 3 years |
| Application | Hotel, Household, Restaurant |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | Yes |
| Type | Countertop |
| Control Type | Full-Integrated |
| Style | Drawer Dish Washer |
| Housing Material | Stainless steel |
| Power (W) | 1200 |
| Voltage (V) | 220 |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | WQP4-2601 |
| color | White |
| Name | Counter Top Dishwasher |
| Weight | 13.5kgs |
| washing capacity | 1-5 Sets |
| Function | Multi-functional |
| Product Size | 450*456*414mm |
| Washing time | 10-30-45-60 Minutes |
| Water consumption | 5-10L |
| Voltage/Frequency | 220V/50HZ |
Instock
There are no reviews yet.