Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.203 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 14W |
| Model Number | USB Dishwasher Machine |
| Certification | none |
| Washing Mode | Ultrasonic Sterilize |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Structure | No Washing Basket |
| Capacity | <4L |
| Brand Name | Ashata |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.