Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Capacity | <4L |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Name | Classification Fruit and vegetable purifier |
| Product Model | DL-1271 |
| Power adapter | 5V2A |
| Battery capacity | 2500mAh |
| Working power | 18W |
Instock
There are no reviews yet.