Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110V |
| Model Number | Sink Dishwasher |
| Washing Mode | Disinfect |
| Controlling Mode | DIGITAL |
| Structure | Split Washing Basket |
| Capacity | 6.1-8L |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.