Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 8W |
| Model Number | DL-001 |
| Certification | CE |
| Washing Mode | Disinfect |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Structure | No Washing Basket |
| Capacity | <4L |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.