Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 53 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 14L |
| Model Number | VA-MYP-14L |
| Certification | CE |
| Capacity | 1001-1500ml |
| Power (W) | 1350 |
| Brand Name | Mvckyi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.